Професійне охоронне агентство в Києві

Безпека – головна турбота кожної людини, яка хоче захистити себе і свою власність від злочинних дій і надзвичайних ситуацій. Компанія «Патріот» пропонує комплекс охоронних послуг в Києві для забезпечення безпеки приватних осіб і бізнесу.

Замовити

Приватне охоронне підприємство

«Патріот» – приватне охоронне підприємство з комплексним підходом до забезпечення безпеки. У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці, навчені захисту об'єктів, вантажів і людей. Незалежно від того, чи ведете ви бізнес і потребуєте надійних системах безпеки для вашого офісу, чи хочете убезпечити свій будинок або квартиру, ми у вашому розпорядженні. Несемо матеріальну відповідальність за збереження довіреного майна, яка прописується в договорі на надання охоронних послуг.

Охорона офісних приміщень

Для захисту комерційних об'єктів і підприємств наше охоронне агентство пропонує кількох варіантів охорони: - фізична - присутність співробітників охорони в будівлі; - технічна - застосування засобів моніторингу, сигналізації і відеоспостереження; - комбінована - поєднання фізичної і технічної охорони. Ми готові забезпечити цілодобову охорону вашого офісу від будь-яких загроз.

Охорона заміських будинків, дач, котеджів

В охоронній фірмі «Патріот» ви можете замовити комплексну охорону свого будинку від незаконного проникнення будь-яким способом: - пультова охорона; - фізична охорона; - пожежна охорона; - система відеоспостереження; - GPS-моніторинг. Фахівці служби охорони нашої фірми допоможуть вам вибрати кращий спосіб захисту вашого будинку з урахуванням всіх ризиків і загроз.

Охорона квартир

Розташування квартири в багатоповерховому будинку не гарантує її захисту від різних загроз. В нашій приватної охоронної організації ви можете вибрати систему охорони, відповідну вашим вимогам до безпеки і бюджету. Ми пропонуємо: - пультової охорону; - відеоспостереження; - фізичну охорону; - пожежну охорону. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний спосіб захисту вашої квартири від будь-яких загроз.

Охорона бізнес-центрів

Бізнес-центр - місце, де забезпечення безпеки людей і майна має особливе значення. Ми пропонуємо послуги охорони комерційних об'єктів в Києві із здійсненням фізичного присутності наших співробітників усередині будівлі, забезпечення безпеки від злочинних дій і надзвичайних ситуацій за допомогою технічних засобів моніторингу і відеоспостереження.

Всі напрямки

Наші партнери

Подбайте про особисту безпеку, збереження свого майна і бізнесу - замовте послуги з охорони в охоронному агентстві «Патріот» в Києві за найкращою ціною прямо зараз. Зв'яжіться з нами по телефону 044-384-12-34 або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті онлайн, і ми самі вам передзвонимо.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Приватна охоронна організація

Безпека, надійність і довіра – ось три стовпи, на яких ми формуємо свою діяльність в області охорони і захисту фізичних осіб і власності. Завдяки багаторічному досвіду і професійного персоналу, ми завоювали довіру клієнтів, готових доручити нам забезпечення власної безпеки. Ми використовуємо перевірені досвідом методики захисту приватних осіб і об'єктів із застосуванням найсучаснішого обладнання для моніторингу, сигналізації і відеоспостереження. Група швидкого реагування пересувається на сучасних автомобілях Renault Duster і оперативно прибуває на місце виклику. У разі поломки машини завжди є підмінні авто, тому ГБР обов'язково прибуде на виклик у відведений час.

Контакти

Безпека – головна турбота кожної людини, яка хоче захистити себе і свою власність від злочинних дій і надзвичайних ситуацій. Компанія «Патріот» пропонує комплекс охоронних послуг в Києві для забезпечення безпеки приватних осіб і бізнесу.

Адреса

Телефон

044-384-12-34

050-200-71-71

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію
    1

    Згідно Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” Ви бачите українську версію сайту за замовчуванням. Будь ласка, оберіть, якою мовою ви бажаєте користуватися сайтом надалі. Ви також можете закрити це повідомлення, щоб продовжити використовувати українську версію.