Професійне охоронне агентство в Києві

Безпека – головна турбота кожної людини, яка хоче захистити себе і свою власність від злочинних дій і надзвичайних ситуацій. Компанія «Патріот» пропонує комплекс охоронних послуг в Києві для забезпечення безпеки приватних осіб і бізнесу.

Замовити

Приватне охоронне підприємство

«Патріот» – приватне охоронне підприємство з комплексним підходом до забезпечення безпеки. У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання та досвідчені фахівці, навчені захисту об'єктів, вантажів і людей. Незалежно від того, чи ведете ви бізнес і потребуєте надійних системах безпеки для вашого офісу, чи хочете убезпечити свій будинок або квартиру, ми у вашому розпорядженні.

Охорона офісних приміщень

Для захисту комерційних об'єктів і підприємств наше охоронне агентство пропонує кількох варіантів охорони: - фізична - присутність співробітників охорони в будівлі; - технічна - застосування засобів моніторингу, сигналізації і відеоспостереження; - комбінована - поєднання фізичної і технічної охорони. Ми готові забезпечити цілодобову охорону вашого офісу від будь-яких загроз.

Охорона заміських будинків, дач, котеджів

В охоронній фірмі «Патріот» ви можете замовити комплексну охорону свого будинку від незаконного проникнення будь-яким способом: - пультова охорона; - фізична охорона; - пожежна охорона; - система відеоспостереження; - GPS-моніторинг. Фахівці служби охорони нашої фірми допоможуть вам вибрати кращий спосіб захисту вашого будинку з урахуванням всіх ризиків і загроз.

Охорона квартир

Розташування квартири в багатоповерховому будинку не гарантує її захисту від різних загроз. В нашій приватної охоронної організації ви можете вибрати систему охорони, відповідну вашим вимогам до безпеки і бюджету. Ми пропонуємо: - пультової охорону; - відеоспостереження; - фізичну охорону; - пожежну охорону. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний спосіб захисту вашої квартири від будь-яких загроз.

Охорона бізнес-центрів

Бізнес-центр - місце, де забезпечення безпеки людей і майна має особливе значення. Ми пропонуємо послуги охорони комерційних об'єктів в Києві із здійсненням фізичного присутності наших співробітників усередині будівлі, забезпечення безпеки від злочинних дій і надзвичайних ситуацій за допомогою технічних засобів моніторингу і відеоспостереження.

Всі напрямки

Наші партнери

Подбайте про особисту безпеку, збереження свого майна і бізнесу - замовте послуги з охорони в охоронному агентстві «Патріот» в Києві за найкращою ціною прямо зараз. Зв'яжіться з нами по телефону (вписати) або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті онлайн, і ми самі вам передзвонимо.

Наші партнери

Наші переваги

Сплачуйте після наданих послуг

Ми не вимагаємо оплати наперед, обговорюємо вартість послуг заздалегідь і ви платите тільки за вже надані охоронні послуги за певний період.

Підтверджуємо кваліфікацію

Всі співробітники нашої охоронної компанії мають відповідні кваліфікаційні розряди, які вони регулярно підтверджують, хорошу фізичну і психологічну підготовку для роботи в стресових ситуаціях.

Застосовуємо передові стратегії забезпечення безпеки

Ми використовуємо найсучасніше обладнання для моніторингу та спостереження за об'єктами охорони, а всі співробітники нашого бюро мають засоби оперативного зв'язку для швидкого реагування на виклик.

Ефективна кадрова політика

Ми відбираємо співробітників, виходячи з їх професійного досвіду, фізичної підготовки, з урахуванням морально-психологічних якостей і після тестування на поліграфі.

Основа
кадрової структури

В нашій команді фахівці, що мають досвід роботи у військових і поліцейських структурах України, що пройшли службу в ЗСУ і армійських підрозділах спеціального призначення.

Приватна охоронна організація

Безпека, надійність і довіру – ось три стовпи, на яких ми формуємо свою діяльність в області охорони і захисту фізичних осіб і власності. Завдяки багаторічному досвіду і професійного персоналу, ми завоювали довіру клієнтів, готових доручити нам забезпечення власної безпеки. Ми використовуємо перевірені досвідом методики захисту приватних осіб і об'єктів із застосуванням найсучаснішого обладнання для моніторингу, сигналізації і відеоспостереження.

Контакти

Безпека – головна турбота кожної людини, яка хоче захистити себе і свою власність від злочинних дій і надзвичайних ситуацій. Компанія «Патріот» пропонує комплекс охоронних послуг в Києві для забезпечення безпеки приватних осіб і бізнесу.

Адреса

Час роботи

Пн. - Пт. 9:00 - 17:00

Сб. - Нд. Офіс не працює

Замовити консультацію

    Замовити консультацію

    1