Перинатальний центр європейського зразку в Києві!

16.01.2018 17:52 525

 

Члени «Всеукраїнського молодіжного об’єднання «Молоді Патріоти», відвідали перинатальний центр м. Києва.

 

    Голова Правління «Молодих Патріотів» Іван Лазорко спільно з керівником Київського міського осередку Олександром Кузняком відвідали перинатальний центр міста Києва. З ними були присутні - Головний лікар Волинської обласної дитячої лікарні Сергій Ляшенко, Голова комісії з питань охорони здоров’я Волинської обласної ради лікар Олександр Зінчук, а також представник з Фонду Віктора Пінчука.

    Ціль візиту патріотів - це вивчення функціонування перинатального центру. Дуже багато цікавого та розумного було почуто в результаті спілкування з головним лікарем Білою Вікторією Володимирівною. Укропівців цікавили економічні та клінічні питання. Вони побачили дешевий європейський проект, який дасть можливість українським медичним закладам перейти на справжній європейський рівень роботи!

    Що стосується економічних питань, всі були дуже приємно вражений що тут немає втручання з боку благодійних фондів, а є лише благодійні внески від пацієнтів, які прозоро йдуть на рахунок медичного центру, за рахунок чого усі медичні процедури як мінімум вдвічі дешевші у порівнянні з будь-якими іншими центрами! Ці благодійні внески діляться відповідно до бюджетного кодексу з залученням системи ProZorro і відкритих тендерних закупівель. Також вони не мають приватних аптек, а це доводить що даний медичний заклад працює відкрито і чесно, відповідно до європейських стандартів.

    «Молоді Патріоти» власними очима побачили список з цінами і це дійсно вразило! Робота з фондами завжди має відсоток коштів які заробляє особисто Фонд! Цей центр категорично відмовився від такої роботи і це максимально посприяло зниженню цін на лікування! У процесі переговорів з керівництвом Перинатального центру було домовилено, що вони готові будути нашими консультантами, тому що плануємо проконтролювати відкриття аналогічного центру у місті Луцьку!

    З кожним днем Україна все більше відповідає європейським нормам та стандартам! Ми впевнений, що «Молоді Патріоти» будуть активно працювати у кожній області України, щоб проконтролювати процес медичної реформи на ділі, а не на словах!!!! Завдяки активній молоді України, наші діточки можуть народжуватися та рости здоровими, а батьки будуть платити як мінімум вдвічі дешевше за медикаменти та лікування.

    «Патріоти» же домовився що спільно з депутатом від УКРОПу Зінчуком будемо присутні на міжнародних виставках та семінарах у сфері медицини, які найближчим часом будуть проходити в Німеччині та у Польщі!

 

       Приєднуйтесь вже зараз!! Любіть Україну з нами!