100 років Незалежної України!

23.01.2018 11:41 384

 

 

Рівно 100 років назад, саме завдяки Українській революції 1917-1921 років наш народ вперше створив незалежну національну державу методом мобілізації національних сил та об'єднання народу в одне ціле.

Українці щороку відзначають цю подію об'єднавшись у живий ланцюг, який символізує єднання народу. І перший раз таке робили в 1990 році. Тоді в акції взяло понад півмільйона людей, які взявшись за руки, зуміли зв'язати Київ, Львів та Івано-Франківськ.

 

Ми горді, що «Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молоді Патріоти» спільно з Кримським та Київським УКРОПом, взяли участь у вшануванні цього визначного дня в історії України і влаштували ходу з Софійської площі до пам’ятника Михайлу Грушевському, заспівали гімн та поклали квіти до меморіалу Президенту Української Народної Республіки.

Закликаємо українську молодь памятати та поважати героїчні вчинки,які робилися заради збереження української нації.

100 років назад, свідомі громадяни, представники молоді та політичні діячі об'єднавшись в одне ціле, здійснили віковічну мрію, за яку жили і за яку умирали кращі сини України.

 

Українська молодь: «від споконвіку і донині...» виборюватиме справедливість для народу та стоятиме на захисті нашої держави будь-якою ціною.

 

СЛАВА УКРАЇНСЬКИМ ГЕРОЯМ!!!!

 

Поділись цією статтею у соц.мережах.

Долучайся до команди Молодих Патріотів! ►mail

 

 https://www.instagram.com/ukraine_patriots/

 https://twitter.com/MolodiPatrioti